Gebiedsteam Zorg in Deurne

Gebiedsmanager Zorg in Deurne

 

Mariella BastiaansMariëlla Bastiaans

 

Emailadres: m.bastiaans@deurne.nl 
Telefoonnummer: 0493 – 387 387
Functie: Teamleider Samenleving Uitvoering / Gebiedsmanager Zorg in Deurne
Werkdagen: ma - di - wo - do (vrij variabel)

 

 

 

Medewerkers Toegang

Carla SchepersCarla Schepers

 

Emailadres: c.schepers@deurne.nl
Telefoonnummer: 0493- 387 387
Functie: Medewerker toegang
Werkdagen: ma - wo - do  

 

 

 

Jeanet SimonsJeanet Simons

 

Emailadres: j.simons@deurne.nl   
Telefoonnummer: 0493- 387 387
Functie: Medewerker toegang
Werkdagen: di - do - vr

 

 

 

Jaqueline SmitsJacqueline Smits

 

Emailadres: j.smits@deurne.nl
Telefoonnummer: 0493- 387 387
Functie: Medewerker toegang
Werkdagen: ma - di - wo


 

 

 

  • Wijkteam Dorpen:

Wijkwerkers

Ingrid BloemersIngrid Bloemers 

 

Emailadres: ingrid.bloemers@levgroep.nl
Telefoonnummer: 06-17431635
Functie: Wijkwerker Liessel 
Werkdagen: ma - wo - do

 

 

 

Wilma van GrinsvenWilma van Grinsven

 

Emailadres: wilma.vangrinsven@levgroep.nl
Telefoonnumer: 06-40944887
Functie: Wijkwerker Helenaveen 

 

 


 

Piet SnijdersPiet Snijders

 

Emailadres: piet.snijders @levgroep.nl
Telefoonnummer: 06-40492137
Functie: Wijkwerker Neerkant, Vlierden
Werkdagen: ma - di tot 14.00 uur - wo - do 

 

 

 

Gezins – en Jongeren coaches     

Jolen van het Reve

Jolen van het Reve

 

Emailadres: j.vanhetreve@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-30924767
Functie: Gezins- en jongerencoach
Werkdagen: ma - di - do 

 

 

 

Dylan van der WaardenDylan van der Waarden

 


Emailadres: d.vanderwaarden@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-83134801
Functie: Gezins- en jongerencoach
Werkdagen: ma - di - wo - do 

 


 

Gonny GeurtjensGonny Geurtjens

 

Emailadres: g.geurtjens@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-30504352
Functie: Gezins- en jongerencoach
Werkdagen: ma - di - wo 

 

 

 

 

Wmo- consulenten         
 

Marion van BreeMarion van Bree

 

Emailadres: marion.vanbree@peelgemeenten.nl
Telefoonnummer: 06-1476063
Functie: Wmo consulent 
Werkdagen: ma - di - wo - do

 

 

 

Ine van RooijIne van Rooij

 


Emailadres: ine.vanrooij@peelgemeenten.nl
Telefoonnummer: 06-14760419
Functie: Wmo consulent
Werkdagen: ma - di - wo - do

 

 

 

  • Wijkteam Nieuwe Wijken:

Wijkwerkers
 

Margriet EickesMargriet Eickes

 

Emailadres: margriet.eickes@levgroep.nl
Telefoonnummer: 06-81531602
Functie: Wijkwerker Koolhof en Deurne-West 
Werkdagen: ma - di - wo - do 

 

 

 

Krystyna MeijerKrystyna Meijer

 

Emailadres: krystyna.meijer@levgroep.nl 
Telefoonnummer: 06-40832859
Functie: Wijkwerker Heiakker en Walsberg
Werkdagen: ma - di - do (oneven weken op vrijdag)

 

 

 

 

 

Gezins- en Jongeren coaches 

Lea van OoijenLea van Ooijen

 

Emailadres: l.vanooijen@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-19987781
Functie: Gezins- en Jongerencoach
Werkdagen: ma - di - vr 

 

 


 

Renske KnopsRenske Knops

 

Emailadres: r.knops@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-13643544
Functie: Gezins- en Jongerencoach
Werkdagen: ma - di - vr

 

 

 

Wim DorssersWim Dorssers

 

Emailadres: w.dorssers@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-30180450
Functie: Gezins- en jongerencoach
Werkdagen: ma - wo - do - vr

 

 

 

Heidi HurkmansHeidi Hurkmans

 

Emailadres: h.hurkmans@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-83161293
Functie: Gezins- en jongerencoach
Werkdagen: ma - di - do - vr

 

 

 

Wmo- consulenten
     

Inge van der BeuckenInge van den Beucken

 

Emailadres: inge.vandenbeucken@peelgemeenten.nl
Telefoonnummer: 06-14760691
Functie: Wmo consulent
Werkdagen: ma - di - do - vr

 

 

 

Jilke VoetsJilke Voets

 

Emailadres: jilke.voets@peelgemeenten.nl
Telefoonnummer: 06-28500844
Functie: Wmo consulent
Werkdagen: di - wo - vr

 

 

 

  • Wijkteam Oude Wijken:

Wijkwerkers


Marieke van den HofMarieke van den Hof


Emailadres: marieke.vandenhof@levgroep.nl
Telefoonnummer: 06-34164993
Functie: Wijkwerker / LEVnetwerker
Werkdagen: ma - di - do 

 


 

 

Petra MennesPetra Mennes



Emailadres: petra.mennes@levgroep.nl
Telefoonnummer: 06-14871231
Functie: Wijkwerker Zeilberg
Werkdagen: ma - di - do (tot 15.30 uur)


 


 

Nancy LaurensseNancy Laurenssen

 

Emailadres: nancy.laurensse@levgroep.nl
Telefoonnummer: 06-34165118
Functie: Wijkwerker Sint Jozefparochie
Werkdagen: ma - di - do 

 

 

 

ChienChien Engel

 

Emailadres: chien.engel@levgroep.nl
Telefoonnummer: 06-40872652
Functie: Wijkwerker Centrum en Walsberg
Werkdagen: ma - di - do

 

 

 

Gezins- en Jongeren coaches
 

Maarten KapellenMaarten Kapellen

 

Emailadres: m.kapellen@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-83195528
Functie: Gezins- en jongerencoach
Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

 

 

 

Helene KamphuisHélène Kamphuis

 

Emailadres: h.kamphuis@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-34164955
Functie: Gezins- en jongerencoach
Werkdagen: ma - di - do 

 

 

 

Birgitte RaemakersBirgitte Raemakers

 

Emailadres: b.raemakers@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-30576940
Functie: Gezins- en jongerencoach
Werkdagen: ma - di - wo - do 

 

 

 

Marielle JoostenMariëlle Joosten

 

Emailadres: m.joosten@deurne.nl
Telefoonnummer: 06-13818943
Functie: Gezins- en jongerencoach
Werkdagen: ma - di - wo - do tot 13.00

 

 

 

Wmo- consulenten

Rian van HeugtenRian van Heugten

 

Emailadres: rian.vanheugten@peelgemeenten.nl
Telefoonnummer: 06-41088279
Functie: Wmo consulent
Werkdagen: di - wo - do - vr

 

 

 

Ingrid StadtIngrid Stadt

 

Emailadres: ingrid.stadt@peelgemeenten.nl
Telefoonnummer: 06-14760817
Functie: Wmo-consulent 
Werkdagen: ma - di - do - vr ochtend

 

 

 

Aafke van OverbeekeAafke van Overbeeke

 

Emailadres: aafke.vanoverbeeke@peelgemeenten.nl
Telefoonnummer: 06-14760704
Functie: Wmo-consulent
Werkdagen: di - do - vr ochtend 

 

 

 

Chantal van HorrikChantal van Horrik

 

Emailadres: chantal.vanhorrik@peelgemeenten.nl
Telefoonnummer: 06-28500844
Functie: Wmo consulent
Werkdagen: ma - di - wo - do

 

 

 


Tweedelijnsmedewerkers 

Schakelteam
 

Tamar Bolier

Emailadres: tamar.bolier@gebiedsteamdeurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Cliëntondersteuner Schakelteam
Werkdagen: ma - di -do

Erzsy Verheijen

Emailadres: e.meulendijk@gebiedsteamdeurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Cliëntondersteuner Schakelteam
Werkdagen: ma - di - do

 

Franca BrouwersFranca Brouwers

 

Emailadres: f.brouwers@gebiedsteamdeurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Cliëntondersteuner Schakelteam
Werkdagen: ma - di - do - vr

 

 

 

Monica KockenMonica Kocken

Emailadres: monica.kocken@gebiedsteamdeurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Cliëntondersteuner Schakelteam
Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

 

 

 

 

Willem HijdraWillem Hijdra

Emailadres: w.hijdra@deurne.nl 
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Erfbetreder
Werkdagen: di - wo - do

 

 

 

Gedragswetenschappers

Janneke RaaymakersJanneke Raaymakers

 

Emailadres: j.raaymakers@deurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Gedragswetenschapper
Werkdagen: ma - di - do

 

 

 

Rosanne ThijssenRosanne Thijssen - Westra

 

Emailadres: r.thijssen@deurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Gedragswetenschapper
Werkdagen: ma - wo - do 

 

 

 

Jeugdconsulenten
 

Cris van den BiggelaarCris van den Biggelaar

 

Emailadres: c.vandenbiggelaar@deurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Jeugdconsulent
Werkdagen: ma - di - wo - do

 

 

 

Lotte DasLotte Das- van Mierlo


Emailadres: l.das@deurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Jeugdconsulent
Werkdagen: ma - di - do - vr

 

 

 

Jeugd- en gezinswerkers

Mieke Frenken

Emailadres: m.frenken@deurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Jeugd- en Gezinswerker
Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Janet SplintersJanet Splinters

 

Emailadres: j.splinters@deurne.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Jeugd- en Gezinswerker
Werkdagen: ma - di - do

 

 

 

Voor een crisissituatie van een kind of jongere tot 23 jaar kunt u contact opnemen met Spoed voor jeugd. Tel 088 - 0666 999. De Crisisdienst kunt u bellen voor noodsituaties buiten kantooruren, telefoonnummer 040 - 2 530 350

 

GGZ Consulent

Pieter van de Waterbeemd
Emailadres: pwg.vande.waterbeemd@ggzoostbrabant.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: GGZ consulent
Werkdagen: 6 uur per week verdeeld over maandag en dinsdag

 

Clientondersteuner MEE

 

Suzan LeendersSuzanne Leenders


Emailadres: s.leenders@meedemeentgroep.nl
Telefoonnummer: 0493-387 387
Functie: Cliënt ondersteuner MEE
Werkdagen: ma - di - do

 

 

                   

 

 

 

 

Landelijke regelingen

Professionals die u kunnen helpen

Op de sociale kaart vindt u informatie, voor inwoners en professionals, over formele en informele organisaties rond wonen, zorg & welzijn, werk & inkomen, kinderen en jeugd.

Organisaties